کیف آلومینیومی آرایشی
کیف آلومینیومی آرایشی

کیف آلومینیومی آرایشی

کیف آلومینیومی آرایشی از آلومینیوم ساخته شده و براق و زیبا هستند. داخل این کیف ها یک لایه فوم برای ثابت نگه داشتن و جابه جا نشدن وسیله استفاده می شود.

محصولات آلومینیوم تابان

کیف آلومینیومی آرایشی بزرگ B

نوع محصول: کیف آلومینیومی آرایشی بزرگ B

ابعاد: به دلخواه مشتری جنس رویه: آلومینیوم مورد استفاده: آرایشگاه مردانه یا زنانه گارانتی: یک ساله ساخت کشور: ایران قیمت: استعلام قیمت

دیگر محصولات آلومینیوم تابان

a242

کیف صنعتی و موسیقی

a241

کیف ابزار

a240

کیف اداری

a315

کیف دوربین عکاسی

a238

کیف محصولات پزشکی

با آلومینیوم تابان بهترین خرید خود را تجربه کنید

ساخت محصولات شما به صورت سفارشی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

کیف آلومینیومی آرایشی انتخاب برتر

کیف های آلومینیومی امروزه در هر صنفی که نیاز به حمل و نقل تجهیزات و مواد دارند نفوذ کرده اند و کیف آلومینیومی آرایشی کیف آلومینیومی مورد توجه آرایشگران به شمار می آید. کیف های آلومینیومی به طور کلی دارای مزایای بسیار زیادی هستند که امروزه نمیتوان ضرورت آنها را نادیده گرفت. به عبارتی میتوان گفت که وجود کیف های آلومینیومی در اصناف مختلف از جمله، پزشکی، عکاسی و تصویر برداری و البته آرایشگاهی دیگر یک گزینه برای خرید به شمار نمی آید بلکه یک ضرورت برای استفاده است. کیف آلومینیومی وزیری امروزه علاوه بر تولید انواع کیف های آلومینیومی، به تولید کیف آلومینیومی آرایشی نیز پرداخته تا نیاز آرایشگران را مرتفع سازد.

 

چرا کیف های آلومینیومی را برگزینیم؟

ممکن است با خود بگویید که کیف های آلومینیومی در جامعه رواج ندارند و شاید همین دلیلی بر برتری نداشتن آنهاست. اما قابل به ذکر است که صنعت کیف های آلومینیومی صنعتی جدید تر و نو پا تر از صنایع کیف های پارچه ای و چرمی به شمار میرود و امروزه در جامعه به اندازه کافی شناخته شده نیست اما در ادامه میتوان دید که ویژگی های استثنایی این نوع کیف ها کاملا نظر شما را تغییر خواهد داد.

کیف آلومینیومی آرایشی

کیف آلومینیومی آرایشی

  • مستحکم اما سبک!

نام آلومینیوم نشانگر استحکام این نوع کیف هاست و به وضوح مشخص است که در بخش استحکام  همتایی ندارد. بدنه این کیس ها که توسط فلز آلومینیوم کاور شد است توانایی بالایی در تحمل ضربات دارد و اجازه نخواهد داد که اجزای داخل این کیس کوچکترین آسیبی را متحمل شوند. کیف آلومینیومی آرایشی علاوه بر مستحکم بودن، قابلیت حمل بالایی را نیز دارد چرا که بر خلاف به کار رفتن فلز آلومینیوم در بدنه به شکل هوشمندانه ای سبک ساخته شده اند تا مانع حرکت و البته باعث آزار شما در حمل این کیف ها نباشند. بدیهیست که به اندازه کیف های پارچه ای یا دیگر کیف های چرمی سبک نباشند اما در عوض استحکام آنان بی مثال است.

  • در زیر باران بی دغدغه گام بردارید!

شرایط جوی کشور، بسته به اینکه در کدام شهر در حال زندگی کردن هستید متفاوت است. در شمال ایران موقعیت جغرافیایی به شکلیست که باران بیشتری را نسبت به نواحی جنوبی تجربه میکند. اما در جنوب ایران رطوبت هوا به دلیل شرجی بودن هوا وجود دارد. مهم نیست در کدام شهر ساکنید، اهمیتی ندارد که زیاد به سفر میروید و یا خیر، در هر صورت میتوان گفت که کیف آلومینیومی آرایشی میتواند بهترین انتخاب شما باشد!

رطوبت و باران عامل بزرگی در فرسایش و اکسید شدن و البته از بین رفتن تجهیزات به شمار می آیند و کیف های پارچه ای توانایی مقاومت کافی در برابر قطرات آب و یا رطوبت را ندارند. کیف های چرمی از ورود رطوبت به کیف جلوگیری میکنند اما به راه ورود آب به داخلل به طور کامل مسدود نیست و امکان ورود رطوبت به داخل کیف شما وجود دارد. کیف آلومینیومی آرایشی بدون هیچ مشکلی از تمامی تجهیزات آرایشی شما، فارغ از نوع ابزار و یا مواد، محافظت میکند وباعث میشود بدون هیچ استرس و یا دغدغه ای در باران قدم بزنید و یا از رطوبت هوا برای خرابی تجهیزات خود هراس نداشته باشید.

  • گرد و غبار را فراموش کنید.

ورود گرد و غبار به کیف آرایشی یک اتفاق ترسناک میتواند باشد چرا که بسته بندی برخی مواد به اندازه کافی مقاوم نیست تا از برابر مواد مصرفی شما در برابر گرد و غبار محافظت کند و در صورتی که گرد و غبار به آنها برسد دیگر قابل استفاده نخواهند بود. هیچکدام از کیف های موجود در بازار به اندازه کیف آلومینیومی آرایشی نمیتوانند جلوی گرد و غبار را بگیرند. در واقع گرد و غبار توانایی نفوذ به کیف آلومینیومی آرایشی را ندارند و تجهیزات و مواد مورد نیاز شما در این کیف ها مصون می مانند.

  • زیبایی منحصر به فرد

شاید حضور کیف های چرم و پارچه ای در جامعه دیگر آنقدر مورد توجه نباشد اما کیف های آلومینیومی با ظاهری جذاب میتواند همچنان در هر محیط و شرایطی جلوه گر باشد. کیف آلومینیومی آرایشی را میتوانید در رنگ های متنوع داشته باشید و از باکس آلومینیومی وزیری درخواست کنید. رنگ های متنوع توانسته از یک شکل و تکراری بودن کیف آلومینیومی آرایشی بکاهد و باعث شود تا با هر سلیقه ای سازگاری پیدا کنند.

  • بر روی کیف خود چند سال حساب باز میکنید؟

مدت کارکرد کیفتان برای شما چقدر اهمیت دارد؟ تصور کنید یک کیف را خریداری کرده اید و برای مدتی از آن استفاده کرده اید حال این کیف به دلایلی به مشکل بر میخورد. خرید یک کیف جایگذین شاید چندان هم کار آسانی نباشد چرا که به دلیل تنوع بالا در بازار باید زمان زیادی را برای دستیابی به کیفی دلخواه و با امکانات مورد نیاز شما صرف کنید. این فرایند هر چند ماه یا چند سال بسته به نوع استفاده شما متغیر است. کیف آلومینیومی آرایشی با دوامی فوق العاده میتواند به آخرین کیفی بدل شود که میخرید.

رطوبت و گرد و غبار به مرور زمان به بافت کیف های پارچه ای و چرم نفوذ گرده و آنها را میپوساند و به مرور زمان از بین میبرد. اما همانطور که میدانید فلز به طور طبیعی دارای مقاومت بسیار بیشتری در برابر محیط و شرایط جویست و کیف آلومینیومی آرایشی وزیری میتواند آخرین کیس انتخابی شما به شمار رود.

کیف آلومینیومی آرایشی

کیف آلومینیومی آرایشی

  • یک کیف مختص شما

پیش تر گفته شد که برای خرید یک کیف دلخواه باید مدت زمان زیادی را صرف کنید و در انتها نیز تسلیم خواسته ها و طرح های طراحان کیف شوید. اما تا به حال به این اندیشیده اید که چرا کیفی با قابلیت های دلخواه شما و البته کاملا شخصی سازی شده برای شخص شما نداشته باشید. جایگاه تجهیزات شما در کیف معین میشود و میتوانید در کمترین زمان به مواد و ابزار های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. همچنین ابعاد کیس ها نیز با توجه به نیاز شما قابل تغییر است و میتوانید آنها را در رنگ ها و طرح های متفاوت در سایز دلخواه خودتان داشته باشید.

  • دسترسی سریع

بار ها اتفاق افتاده است تا در کیف خود دنبال چیری بگردید و بعد از صرف زمانی آن را بیابید. شاید این قضیه آنقدر مشکلی نداشته باشد اما زمان شما را تلف میکند. کیف آلومینیومی آرایشی تمامی لوازم مورد نیاز شما را در کسری از ثانیه در اختیار شما قرار خواهد داد و سرعت عمل شما را بهبود خواهد بخشید.

  • از جای خود تکان نخواهد خورد!

هر بخش از کیف آلومینیومی آرایشی مربوط به ابزار و یا مواد آرایشی خاصی میباشد و این تجهیزات در جای خود محکم میمانند و در طول حمل و حتی حین تحمل ضربات از جای خود خارج نشده و آسیبی برای دیگر بخش ها به همراه نخواهند داشت. همچنین در حمل و نقل هایی که کیف شما در کنار شما نیست نیز ممکن است کیف های دیگر بر روی کیس شما باشند، خیال شما از بابت کیف خود راحت است.

  • امینیت را از یاد مبرید

امنیت کیف نیز تا حدودی حائز اهمیت است. برای اینکه تجهیزات  خود را امن نگاه دارید باید از کیس مناسبی نیز بهره ببرید. کیف های پارچه ای و یا چرم امنیتی ندارند چرا که با یک جسم تیز میتوان در مرحله آخر آن را از میان برداشت اما کیف های آلومینیومی به سادگی باز نخواهند شد و میتوان از قفل های محکمی برای امن تر نمودن آنها استفاده کرد.

 

جمع بندی

به مزایا و معایب کیس های مختلف آرایشی پرداختیم و به وضوح مشخص شد که کیف آلومینیومی آرایشی وزیری به وضوح برتری بیشتری را نسبت به بقیه کیس ها دارد. مهم نیست در چه شرایطی کار میکنید و یا چه نوع تجهیزاتی را به کار میگیرید. قطعا کیف آلومینیومی آرایشی بهترین گزینه برای شماست. کیس های آلومینیومی با استحکام زیاد خود از له شدن تجهیزات شما در جابجایی های مختلف جلوگیری میکنند و باعث میشوند که ابزار شما در جای خود مستحکم باقی بماند. شاید به کیس های پلاستیکی بیاندیشید اما کیس های آلومینیومی از انعطاف بیشتری برخوردار بوده و ضربه را به تجهیزات منتقل نمیکنند.

کیس آلومینیومی وزیری با تجربه ای نزدیک به یک قرن در تولید کیف های مختلف این اطمینان را به شما میدهد که کیف آلومینیومی آرایشی بیشتر از هر نوع کیفی میتواند شما را در طول فعالیت های شما راضی نگاه دارد. شما میتوانید کیس های آلومینیومی مورد نظر خود را با ویژگی های دلخواه از کیف آلومینیومی وزیری در رنگ های متنوع تحویل بگیرید. همانطور که پیشتر نیز گفته شد کیس آلومینیومی وزیری این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند کیس مورد نیاز خود را شخصی سازی کنند. یعنی میتوانید کیف آلومینیومی آرایشی دلخواه خود را در کمترین زمان تحویل بگیرید. همچنین شما می توانید برای خرید کیف آلومینیومی دوربین عکاسی و کیف آلومینیومی پزشکی با این مجموعه در ارتباط باشید.