درباره صنایع آلومینیوم وزیری

آقای عباسعلی وزیری متولد 1317 از سال 1325 در زمینه سراجی( تولید کیف و کمربند و محصولات چرمی) شروع به فعالیت کردند. ایشان جزو اولین و بهترین سراج های ایران هستند و این موضوع به گواه سایر هم صنفان عزیز می باشد.
بعد از ورود محصولات ایتالیایی و آلمانی به ایران و ترکیب چوب و فلز در سراجی باب تازه ای در این زمینه شکل گرفت و آقای وزیری اولین نفر در ایران بودند که به تولید محصولات جدید و به روز پرداختند.
با ایده گرفتن از محصولات خارجی و تلفیق با هنرهای زیبای ایرانی تولید کیف های تلفیقی(چوب،آلومینیوم و چرم) برای مصارف صنعتی، عکسبرداری،آرایشی و… آغاز گردید که کیفیت بالای این محصولات موجب شد که مصرف کنندگان داخلی اعتماد کنند و حجم خوبی از بازار این محصولات توسط آقای وزیری تامین گردید.
آقای عباسعلی وزیری با بیش از چند دهه فعالیت هنری و کارگاهی سرانجام در سن 79سالگی دار فانی را وداع گفتند و نامی نیک از خود در تاریخ ثبت کردند.
هم اکنون خواهرزاده ایشان آقای حامد کیایی ادامه دهنده راه ایشان بوده و مسئولیت کارگاه را بر عهده گرفته اند و تمام تلاش خود را در جهت حفظ رضایت مشتریان و این میراث گرانبها به کار می برد.